fbpx

Nasze prace…

01

Projektowanie logo

Logo to bardzo ważny element identyfikacji wizualnej firmy, sposób w jaki widzą Cię Twoi klienci. Z nim zetkną się jako pierwszym osoby, które poznają Twoją markę. Gdy udało Ci się odnaleźć coś charakterystycznego, co wyróżni Cię spośród konkurencji i określić jakimi wartościami się kierujesz, my projektując logo dla Ciebie, zawrzemy to wszystko w formie logo Twojej firmy.
02

Projektowanie graficzne

Wspieramy naszych klientów przy doborze formy reklamy zewnętrznej. Gdy ta już jest określona przygotowujemy projekty graficzne banerów pcv, flag reklamowych, wizytówek, ulotek broszur itp. W swojej pracy zachowujemy szczególną dbałość o szczegóły techniczne, które mają ogromne znaczenie w przygotowaniu plików do druku solwentowego lub UV.
03

Grafika do social mediów

Coraz częściej firmy korzystają z możliwości prezentacji swoich produktów czy usług na Facebook’u, Instagramie, Twitterze itp. Wiemy, że obraz na takich portalach „musi być”, nie wystarczy sam tekst. Znamy doskonale metody komponowania grafiki, doboru kolorów, krojów pisma itp. Przygotujemy dla Ciebie grafikę reklamową do postów na social media.
04

Wektoryzacja

Spotykamy się czasami z sytuacjami, kiedy w firmie dochodzi do utraty pliku z logotypem. W zakresie naszych usług jest wektoryzacja, czyli odtworzenie graficzne z wykorzystaniem skanu wydrukowanego logo np. na wizytówce, ulotce. Przygotowujemy wtedy plik w formacie wektorowym, to znaczy takim, który umożliwia powiększanie i pomniejszanie logo bez utraty jego jakości. Plik wektorowy z logo może posłużyć do umieszczenia go na wizytówce lub kilkumetrowym banerze PCV i zawsze będzie on w doskonałej jakości.